Spotkanie 25.05.2018 r.
Podobne wpisy
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych – 28.05.2024 r.
We wtorek 28 maja odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Na spotkanie zaprosiliśmy Panią Anielę Rozynek prezes Związku Emerytów w Kargowej, aby podziękować jej za zaproszenie DKK na wspólny wyjazd z emerytami do teatru w Zielonej Górze na sztukę pt. „Przedstawię Ci tatę”. Tematem drugiej części spotkania były książki Barbary Wysoczańskiej – zielonogórskiej…
28.01.2020 r. o godz. 18:00 w Mediatece Światowid odbyło się Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na którym dyskutowano o książce: „Droga Donikąd” Grażyny Przybylskiej.
SPOTKANIE DKK- 25.04.2023 r.
Dnia 25.04.2023 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki omawiały książkę Anny Karpińskiej „ Nie zabijaj tej miłości”. Książka o problemach w związkach, o kobietach, które mają odwagę zmieniać swoje życie. Lektura dobra dla kobiet na każdą pogodę. Polecamy też inne książki tej autorki.
31.01.2019 r. o godzinie 18.00 odbyło się pierwsze spotkanie w nowym roku DKK. Grupa omawiała powieść Barbary Kosmowskiej „Ukrainka”. Składaliśmy również gratulacje członkini naszego klubu, Zofii Mąkosie z okazji ukazania się drugiego tomu jej powieści „Wendyjska Winnica – Winne Miasto” w księgarniach i wydawnictwach. Wszystkim gorąco polecamy zapoznanie się z twórczością Pani Zofii.
DKK – wyjazd do Bojadeł
Dnia 20.06.2024 r. Dyskusyjny Klub Książki działający w Mediatece Światowid udał się do zaprzyjaźnionej Biblioteki w Bojadłach aby wspólnie obejrzeć dwa pałace położone w tejże gminie. Wspólnie z członkiniami DKK z sąsiedniej gminy obejrzeliśmy pałac w Bojadłach, oraz oraz pałac Myśliwski w Klenicy, gdzie kiedyś mieszkała nasza noblistka Olga Tokarczuk. Oba miejsca zrobiły na nas…
Spotkanie 21.03.2018 r.





