28.01.2020 r. o godz. 18:00 w Mediatece Światowid odbyło się Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na którym dyskutowano o książce: „Droga Donikąd” Grażyny Przybylskiej.
Podobne wpisy
30 maja 2022 r. w Mediatece Światowid odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki dyskutowały o twórczości pisarki Joanny Jax a szczególnie o powieści „Wojenna miłość”.
SPOTKANIE DKK W MEDIATECE – 19.09.2023
Dnia 19.09.2023 roku po przerwie wakacyjnej odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki poleciły sobie przeczytane podczas wakacji książki : „Siedem Sióstr” Lucindy Riley , „Bieguni” i „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk oraz „Kora – się żyje” Katarzyny Kubisiowskiej, „Towarzyski przewodnik po skandalach” Sophie Irwin. Druga część spotkania dotyczyła spraw organizacyjnych: propozycji książkowych na kolejne miesiące,…
18 grudnia 2023 r. odbyło się ostatnie w tym roku świąteczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Były wspomnienia, rozmowy o historii. Klubowiczki przyniosły pamiątki i zdjęcia rodzinne jako uzupełnienie do wcześniej omawianej książki „Chłopaki. Opowieść o naszych babkach” Joanny Kuciel-Frydryszak. Był również tort i życzenia.
DKK W MEDIATECE ŚWIATOWID – 24.01.2023 r.
Dnia 24 stycznia w Mediatece Światowid spotkały się członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem lekturą miesiąca była książka Hanny Cygler pt. „Córki tęczy”. Zachęcamy czytelników do zapoznania się z twórczością tej pisarki.
19 października 2021 roku o 16:00 odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowiczki dyskutowały na temat prac nagrodzonych w XXII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. E. Paukszty „Małe ojczyzny – pogranicza kultur”. Klubowiczkom najbardziej podobało się opowiadanie „Zalew” Anny Piliszewskiej z Wieliczki, które zajęło pierwsze miejsce, oraz „W mojej wsi” Janusza Puzińskiego z Dębicy, które…
Spotkanie 25.05.2018 r.


