6 marca 2019r. miało miejsce otwarcie wystawy Pani Celiny Lis pt. „Akwarele”. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia prac artystki, wystawa jest dostępna w godzinach pracy Mediateki.
Podobne wpisy
W dniu 4.10.2018 r. miało miejsce otwarcie wystawy Pana Piotra Banaczyka pt.”Zwierzęta blisko nas” z okazji Światowego Dnia Zwierząt.
Wystawa rękodzieła Sylwii Wienke i Krzysztofa Niecieckiego
We wtorkowe popołudnie 03.12.2024r. w Mediatece Światowid odbyła się wystawa rękodzieła Sylwii Wienke oraz Krzysztofa Niecieckiego. Salę wystawową naszej biblioteki wypełniły przepiękne lampy wykonane w stylu industrialno-loftowym. Autorzy tworzą oryginalne projekty oświetleniowe m.in. lampy podłogowe, zestawy sypialniane, świetliki domowe wykonywane z korzeni, tłoków silnikowych czy nawet starych, ręcznych wiertarek. Wystawa będzie dostępna do obejrzenia w…
W dniu 18 grudnia 2019r. w Mediatece Światowid odbyło się uroczyste otwarcie wystawy Urszuli Szkop znanej artystki województwa lubuskiego Wystawa będzie dostępna do końca stycznia 2020 r.
Dnia 8 marca w Mediatece odbył się wernisaż wystawy Pani Lucyny Skrzypczak ph. „Biżuterie i witraże”. Pani Lucyna od 9 lat zajmuje się tworzeniem witraży i biżuterii ze szkła, kamieni naturalnych i miedzi w technice Tiffany. Twórczość swoją prezentowała już na wernisażach, festiwalach szkła w Jeleniej Górze. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród przybyłych gości….
04.03.2020 r. w naszej bibliotece miało miejsce otwarcie wystawy obrazów pt. „Kobieta”, której autorami są członkowie „Piwnicy Artystycznej” działającej przy GCK w Kargowej. Wystawa została przygotowana z okazji Święta Kobiet. Dziękujemy „Piwnicy Artystycznej” za współpracę i wszystkim naszym sympatykom za obecność. Wystawa dostępna do końca marca w godzinach otwarcia Mediateki. Zapraszamy.
14.10.2020 roku Mediateka „Światowid” we współpracy z „Piwnicą artystyczną” działającą przy Gminnym Ośrodku Kultury zorganizowały wernisaż wystawy malarstwa Izabeli Sak „Barwne złudzenia”. Imprezę zorganizowaliśmy w reżimie sanitarnym z ograniczoną liczbą osób. Wystawę można obejrzeć w bibliotece oraz na facebooku biblioteki. Dziękujemy pani Izabeli Sak za udostępnienie prac życzymy sukcesów w dalszej karierze artystycznej. Dziękujemy też…





