Nasze zespoły taneczne wzięły udział w turnieju tanecznym w Polkowicach 

Blondi Duo -2 miejsce 
Jowita Benyskiewicz -2 miejsce 
Milana Leliukh -1 miejsce 
Aniela Bogusławska -2 miejsce 
ADH-puchar za piękną pracę zespołową
CHAOS- puchar za świadomość ruchu i synchronizację. Gratulujemy.

Podobne wpisy