Nasze zespoły taneczne wzięły udział w turnieju tanecznym w Polkowicach
Blondi Duo -2 miejsce
Jowita Benyskiewicz -2 miejsce
Milana Leliukh -1 miejsce
Aniela Bogusławska -2 miejsce
ADH-puchar za piękną pracę zespołową
CHAOS- puchar za świadomość ruchu i synchronizację. Gratulujemy.














