Obchody Narodowego Święta Niepodległości
Dziękujemy za udział w biegu i wspólne obchody Narodowego Święta Niepodległości. Setki uczestników, dorosłych, ale co cieszy szczególnie, także dzieci i młodzieży.
Po zwiedzaniu Fabryki Nestle 2.06, od godziny 14.00-18.00 kursować będzie Kolejka turystyczna. Trasa przejazdu: Stadion Miejski-Piaskowa-Przemysłowa-Kpt.Więckowskiego- Rynek-Kościelna -Stadion Miejski. Bilety dostępne będą na miejscu. Dodatkowo na miejscu będą udostępnione bezpłatnie zamki dmuchane. Już dziś zapraszamy.
W części artystycznej wystąpiła Świebodzińska Orkiestra Dęta wraz z mażerotkami oraz zespoły śpiewacze:-KARGOWIACY z Gminnego Centrum Kultury z Kargowej i Promyk z CUS OPS z Sulechowa 31.08.2024.
Marsz Śmierci zamordowanych kobiet.
Noc Świętojańska -Piknik Rodzinny – Relacja foto
Relacja z Festynu w Karszynie.