Gdzie jest G-dur

Siema. Jesteśmy paczką znajomych grającą muzykę różnych gatunków. Na chwilę obecną wykonujemy covery artystów polskich jak i zagranicznych. Gramy to w czym czujemy dobry Vibe i energię. Repertuar w jakim się obracamy to popowo – rockowe granie przewijające się z spokojniejszym balladami. Mówiąc krótko, muzyka na każdą okazję! Każdego z nas łączy z muzyką coś odmiennego i wyjątkowego i to właśnie tym mixem doświadczeń i odczuć chcielibyśmy się z wami podzielić.

Skład zespołu:

  • Melodyjny wokal – Rozalia Kaim
  • Mięsisty bas – Marek Buczkowski*
  • Boskie bębny – Łukasz Matysik
  • Elektryzujące gitary – Bartek Mania, Mikołaj Sieracki

Nie możemy doczekać się spotkania z wami. Do zobaczenia !

Zespół po raz pierwszy zaprezentował się pod koniec 2015. Jego nazwa pochodzi od pewnego koloru muzycznego – pewnego współbrzmienia – po prostu „G – dur-u” chwytu – akordu gitarowego którego zabrakło na pewnej próbie podczas grania utworu, i właśnie wtedy padło pytanie: „gdzie jest G – dur” i tak już zostało.

*Marek Buczkowski – miłośnik historii oraz rowerowych wypadów. Muzyk, pedagog, absolwent kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Prowadzi sekcję instrumentalną w której pomaga rozwijać się miłośnikom takich instrumentów jak gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna czy perkusja. Oprócz tego prowadzi sekcję zespołów młodzieżowych.